Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PvE/PvP guilda na realmu Valhalla-forum.cz
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Restoration shamik

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
kadlinak

kadlinak


Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 25. 11. 09

Restoration shamik Empty
PříspěvekPředmět: Restoration shamik   Restoration shamik EmptyWed Jan 06, 2010 9:01 pm

shamici sem Smile
Návrat nahoru Goto down
Aziel

Aziel


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 11. 09

Restoration shamik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restoration shamik   Restoration shamik EmptyMon Feb 01, 2010 11:47 pm

Takže Restoration Shaman je vynikající healer, má silné a efektivní healy a totemy z něj dělají člena, který je užitečný nejen na udržení party naživu.
Healy: Lesser Healing Wave - slabší heal přibižně 1600 - 1800 ale se spell power se docela zvýší (já dávám tak za 2600 Smile)
Healing Wave - silný heal kolem 3K (já mám tak za 6k - spell power a nejakej ten talent no Very Happy)
Chain Heal - silný asi jako Lesser ale pouze na 1. target, další 2 ho mají slabší. Je tedy na 3 targety a glyphem na 4 Smile
Riptide - talentový, je to postupný heal ale nejdříve dá nějakých 1k instantně. Je možno prodloužit jeho trvání a tím i počet vyléčených životů glyphem Smile
Earth Shield - talentový, není to heal ale zařadím ho sem, pokud je na nositele tohoto štítu zaútočeno dostane při ráně (ne každé) životy (můj dává přibližně za 1k Smile). Hodí se pro tanka nebo taky do pvp pro nositele vlajky napřiklad Smile. Taky když někoho s tímto štítem vyhealíte je šance že dostane +heal zničením jednoho nabítí štítu Smile
Earthliving Weapon - taktéž není heal je to posílení zbraně. Máte větší bonus healing a taky šanci že target dostane postupný heal.
Totemy dobré pro partu a pro vás (pve): Stoneskin Totem - zemní totem, je to totem přidávající armor (hodí se vždy a všude Wink)
Tremor Totem - zemní totem. shazuje fear takže se hodí na ty co fearují (např. nějací v Halls of Lightening, nebo raptoří boss v Drak'Tharon Keep)
Mana Spring Totem - vodní totem, zvýší regeneraci many (já ho používám pořád Very Happy)
Mana Tide Totem - talentový, vodní totem, vyragenuje několik % many
Wrath Of Air Totem - vzdušný totem, zvyšuje haste rating Wink
Flametongue Totem - ohnivý totem, zvyšuje spell power (taky užitečné Smile)
Tak co bych ještě dodal? Smile .... V talentech má resto shaman pár vychytávek například zvýšení armoru targetu při crit. healu nebo +heal při critu Smile
Prostě a jednoduše - vynikající healer s mnoha +, možná bych mohl vytknout jen těžké healení pokud ubírají více členům party (ale to asi není shamanem ale rukama Very Happy)
Na možné dotazy vám odpoví Aziel popřípadě jedna z vedlejších postav (nejspíše Calek Wink)
Děkuji za pozornost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jilian

Jilian


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 31. 01. 10
Age : 34
Location : Zlín

Restoration shamik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restoration shamik   Restoration shamik EmptyWed Feb 03, 2010 6:44 pm

:-D psalo samo nebo jednoduse kopirovalo? :-D mam takyy dojem ze tohle uz jsem s par upravami nekde cetl :-D
Návrat nahoru Goto down
Aziel

Aziel


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 11. 09

Restoration shamik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restoration shamik   Restoration shamik EmptyWed Feb 03, 2010 7:04 pm

Co ?! to jsem tady sepisoval osobne bez jakyhokoli kopirovani Very Happy:D:D ale jako že fakt Smile
Návrat nahoru Goto down
Diegox

Diegox


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 24. 11. 09
Age : 32
Location : Brno-Bystrc

Restoration shamik Empty
PříspěvekPředmět: :D   Restoration shamik EmptyWed Feb 03, 2010 7:08 pm

Pokud je to kopirovany nevadi... Very Happy... at tu neco mame... Wink
Návrat nahoru Goto down
Aziel

Aziel


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 11. 09

Restoration shamik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restoration shamik   Restoration shamik EmptyWed Feb 03, 2010 7:31 pm

Ty mi neveris diego ? Sad Ja to fakt nekopiroval...
Návrat nahoru Goto down
Diegox

Diegox


Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 24. 11. 09
Age : 32
Location : Brno-Bystrc

Restoration shamik Empty
PříspěvekPředmět: :)   Restoration shamik EmptyWed Feb 03, 2010 7:45 pm

Ja ti verim Wink ja jen chci rict, ze pokud bys chtel neco zkopirovat tak klidne muzes :-) jinak ses dobrej, ze si tohle napsal takhle dlouhy... Very Happy uau ... Wink jen tak dal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Restoration shamik Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restoration shamik   Restoration shamik Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Restoration shamik
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Restoration

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Povolání :: Shaman-
Přejdi na: